Jaké sexuální polohy ženy milují?

Pryč jsou ty doby, kdy ženy milovali klasickou polohu. Dnes pro to, abyste svou partnerku uspokojili, musíte být pánové mnohem vynalézavější. Misionářskou polohu vystřídaly polohy zezadu, ve stoje i jinak. Pojďme se dnes společně podívat na to, jaké polohy ženy v sexu preferují.

Sexuální pozice, kterou miluje každá žena

Ptáte se, která sexuální pozice je u žen nejoblíbenější? Je to jednoznačně poloha „lžička„. Partnerka leží na boku, muž leží za ní. Muž do partnerky proniká zezadu, poloha je vhodná pro vaginální i anální styk. Muž má navíc v této poloze skvělou možnost stimulovat nejen klitoris partnerky.

V jaké pozici jí přivodit orgasmus?

Ženy potřebuj k vyvrcholení stimulace bodu G. Muži mají pocit, že je k vyvrcholení ženy intenzivní a hluboký styk. Ten může být pro partnerku bolestivý a nepříjemný. Bod G se nachází hned za vstupem do vagíny, pro orgasmus vaší partnerky je proto důležitější cit a zkušenosti, než porno výkon.

Máme pro vás skvělou polohu, která nenechá žádnou ženu chladnou. Položte si její nohy na svá ramena a uvidíte a ucítíte ten rozdíl. V této pozici totž dochází přímo ke stimulaci bodu G. Důežité je nezapomenout na kvalitní předehru. Samozřejmostí je použítí nejrůznějších erotických pomůcek. Vyzkoušejte třeba tento vibračí kroužek na penis či malý ale šikovný vibrátor a posuňte vaš emilování o stupeň výš.

Složitější poloha pro sexuální maniaky

Rádi zkoušíte nové věci  a peprnosti vám nejsou cizí? Zkuste pozici, ve které partnerka uděla pozizi „svíčku“, muž si stoupne nad ní a proniká do ní shora. Chce to trochu přípravy, ale silný ženský orgasmus za to rozhodně stojí.

Co když nestojí?

Teorii rozumíte, ale kamarád v kalhotech stávkuje? Není třeba věšet hlavu. Vyzkoušejte moderní doplněk  stravy na přírodní bázi Ultrex One. Kombinace ženšenu, kotvičníku zemního, zinku a dalších látek zajistí tvrdou erekci na celou noc.