PARTNERSKÉ VZTAHY

Mezilidské vztahy jsou čím dál složitější.

První a důležitý krok děláte již výběrem správného partnera. S tím vá rádi pomůžeme, mrkněte se na náš erotický horoskop a vyberte si toho pravého.

Pokusme se spolu najít cestu ke spokojenému vztahu.
Jste ve svém životě spokojení jako pár na obrázku? Pokud ano, gratulujeme. Pokud ne, pomůžeme vám vyřešit vaše partnerské vztahy.

Základem nejen partnerského soužití je důvěra v toho druhého, smysl pro klidné řešení případných problémů, tolerance, absence žárlivosti.

Statistiky hovoří jednoznačně: každé druhé manželství v České republice se rozvádí. Klesá porodnost, děti vyrůstají v nekompletních rodinách, všichni se ženou za slávou a penězi, tradiční hodnoty se vytrácejí. Moderní je prý být single, ženy rodí po čtyřicítce, muži mají problémy s erekcí, populace trpí nadváhou, chybí tak potřebný sport. K tomu všemu stres z nezaplacených leasingů a hypoték, následné zdravotní problémy.

To vše se hromadí a lidé pak své nálady ventilují doma. Tím se problémy v manželství či partnerství ještě  více hrotí, lidé začnou být víc a víc podráždění a situace eskaluje. Partneři hledají řešení v rozvodech, žijí s novými partnery a jejich dětmi. Když jsme u těch dětí, vážně jim to chudáčkům nezávidíme. Proč by za vaše problémy ve vztahu měly trpět právě oni? Ať chcete nebo ne, děti to odnášejí ze všeho nejhůř. Nechápou, proč se maminka s tatínkem hádají, proč na sebe křičí. Nastávají problémy se školou, poruchy chování, problémy se spaním, stres. Navíc si to vše negativní dále nesou do svých budoucích vztahů a myslí si, že je to normální. Že je normální řešit manželství rozchodem. Ruku na srdce, vážně se nedokážete domluvit a umožnit svým potomkům vyrůstat v harmonické rodině?

My se zaměříme na pomoc při řešení nejrůznějších životních situací a naplnění touhy po klidu. Zároveň uvítáme vaše podněty k tématům. Proto neváhejte a vyjádřete své pocity, své touhy a potřeby. Jsme tu pro Vás.