Proč používat kondomy?

Připadá Vám používání kondomů zastaralé? Vězte, že správné použítí vás kromě nechtěného těhotenství může ochránit i před řadou dalších „problémů“.

Použití kondomů:

+ ochrana před nechtěným těhotenství

+ ochrana před pohlavními (venerologickými) nemocemi. Mezi pohlavní choroby patří syfilis, kapavka, AIDS, genitální opar, trichomoniáza, chlamydie, HPV viry, virová kondylomata, genitální bradavice, veš muňka (filcky), granuloma inguinale, venerický lymfogranulom.

Používání kondomů vás ochrání nejen před AIDS.

Velikosti a typy kondomů:

Kondomy se dnes vyrábějí v nejrůznějších velikostech (XS-XXL), takže si každý muž vybere ten pravý, kondom nesmí škrtit a naopak nesmí samovolně sklouznout.

Některé dámy, ale i pánové, mouhou trpět ale diagnózou alergie na latex. V těchto případech je vhodné používat bezlatexové kondomy.

Pokud používáte lubrikační gely, zjistěte si, zda jsou právě používané kondomy vhodné právě při použití gelů na vodní či jiné bázi tak, aby lubrikační gel nenarušil strukturu materiálu a vy tak byli opravdu chráněni.

Dále se doporučuje používat kondomy vždy při análním sexu. Zde je vysoké riziko drobného poranění a následnému přenosu nemocí přenášených krví. Skvělé je použití speciálních zesílených kondomů.

Samozřejmostí by pak mělo být používání kondomů v případě střídání partnerů.

Někteří fajnšmejkři dokonce vyzkoušeli speciální britské kondomy Pasante vyvinuté pro orální sex. Jedná se o jakousi tenkou fólii, která se přiloží na intimní místa a samotný kontakt tak není skin-on-skin, ale právě přes tuto fólii.

Dnes je možné koupit kondomy nejrůznějších tvarů, barev, vůní i příchutí. Vaše erotické hrátky se tak mohou dostat do nových dimenzí. Třeba takové

Za nás doporučujeme internetový obchod safelove.cz. Zde kromě kondomů koupíte již zmiňované lubrikační gely, pro muže pak přírodní doplňky stravy na erekci Ultrex One, pro ženy menstruační kalíšky a pro oba partnery hračky pro dospělé.

Nákup probíhá online, dopravu lze zajistit poštou, kurýrem Geis či Zásilkovnou. Doprava je nad 1400,-Kč zdarma.

Nákup kondomů na safelove.cz vás ochrání před zvědavými pohledy prodavaček:-)