VÁHY

Váhy

Jaká jste:

Nerada se necháte omezovat výběrem typu „máš radši A nebo B?“, chcete vše. Móda vás vážně baví, sledujete poslední trendy a jste vždycky perfektně sladěná. Pro váš zájem o trendy oblečení a doplňky se k vám skvěle hodí profese módní návrhářky či stylistky.

Co hledáte v lásce:

Na jednu stranu nezávislá, na druhou stranu milujete svého partnera, jste romantička se smyslem pro dlouhé mazlení. Muž vás musí dobývat, na oplátku získá skutečný poklad. V sexu máte ráda pomalejší milování, rychlovky nejsou nic pro vás.

Co chce v lásce muž Váha:

Nikam ho netlačte, má raději pozvolný průběh vztahu. Také nevyhledává cizí společnost, mezi vašimi kamarády se cítí nesvůj. Zvolněte, jinak ho vyděsíte a přijdete o něj.

Ideální partner:

BERAN: Rozdáte si to kdekoliv a kdykoliv, nová zákoutí vás oba lákají.

BÝK: Oba jste romatické duše, ale je na vás trošku líný:-)

BLÍŽENCI: Jste podobně nalazení, máte rádi párty a cestování. V sexu by rád zkoušel nové věci, vy jste spíš pro klasiku.

RAK: Jste dobrodružná povaha, on by raději trávil volné dny doma u televize. trochu nuda. Zato v posteli je to o dost lepší  a klape vám to.

LEV: Jste pařmeni a v sexu oba divocí. Ideální partner. Vyzkoušejte barevné kondomy ze SafeLove a užijte si ještě více legrace.

PANNA: Na vás je příliš vážný a nudný. Nedoporučujeme.

VÁHY: Rádi utrácíte za hezké oblečení, dovolené a společné večeře. Ideální partner.

ŠTÍR: Špičkový sex, na který jen tak nezapomenete. Jste ale háklivá na jeho touhu vás ovládat.

STŘELEC: V sexu moc divoký. Chvíli vás to baví a ráda experimentujete, ale časem vás to přestane bavit.

KOZOROH: Potřebujete pomalejší rozjezd, on má rád rychlou akci. V sexu vám to moc neklape.

VODNÁŘ: Našla jste si do postele pornoherce. Gratulujeme:-)

RYBY: Ve společnosti přátel leklá ryba a nudný společník, při návratu domů z vás strhá oblečení už ve výtahu a obdaří vás nekonečnou vlnou orgazmů.