Zelená viagra Kotvičník zemní

Kotvičník zemní, Tribulus terrestris, je malá nenápadná roslinka kvetoucí rostoucí v Evropě, Austrálii, Africe a Asii. Přestože je tak malá a nenápadná, má zejména pro muže řadu pozitivních účinků.  Kotvičník zemní podporuje libido, snižuje hladinu cukru v krvi či zlepšuje kardiovaskulární systém.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je nenápadná, málo větvená rostlina vysoká zhruba 10 až 05 cm. Má krátce řapíkaté a podlouhlé listy. Květ je sytě žlutý. Roste zejména na suchých místech, jako jsou stepi, písčiny a polopouště.

Květy i kořen rostliny se odjakživa používá v tradiční čínské medicíně jako prostředek ke zvýšení libida, prevence zánětu močového měchýře či snížení otoků. Dnes se tribulus  používá jako výživový doplněk ke zvýšení hladiny testosteronu, k podpoře libida nebo k celkovému zlepšení sexuálního zdraví.

Mezi zásadní pozitivní účinky kotvičníku zemního patří zvýšení hladiny mužského hormonu testosteronu. Právě ten může za vaší mužnost a sexuálním apetit. Kotvičník se proto dnes s oblibou používá ke zvýšení libida, jako prevence erektylní dysfukce a neplodnosti, pro zlepšení kvality spermatu či na lepší erekci. Studií bylo zjištěno, že kotvičník zemní může zvýšit hladinu testosteronu v těle.

Muži užívají kotvičník zejména kvůli pozitivním ohlasům v oblasti sexuality. Během studie „Efficacy of the Hydroalcoholic Extract of Tribulus terrestris on the Serum Glucose and Lipid Profile of Women With Diabetes Mellitus: A Double-Blind Randomized Placebo-Controlled Clinical Trial” například sledovali účinky užívání 1 000 mg přípravku Tribulus terrestris u 98 žen s diabetem druhého typu denně. Po třech měsících zaznamenaly ženy užívající přípravek nižší hladinu cukru v krvi a nižší hladinu cholesterolu než ty, které užívaly pouze jeho placebo.

Dále vědci zjistili, že lidé užívající 750 až 1 500 mg kotvičníku zemního denně po dobu minimálně dvou měsíců mají zvýšenou sexuální touhu až o 79 %. Toto platí také o ženách, i ony totiž mohou podle této studie používat kotvičník jako afrodiziakum. 67 % žen s nízkým libidem zaznamenalo zvýšenou sexuální touhu poté, co užívalo po dobu 90 dnů doplňky stravy s 500 – 1 500 mg extraktu z této byliny.

Další výzkumy ukázaly, že kotvičník zemní má také pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Podle studie z roku 2000 kotvičník zemní skvělý bojovník s vysokým krevním tlakem. Tato skromná rostlinka uvolňuje hladké svalstvo, které se nachází mimo jiné i v penisu, zrychluje syntézu oxidu dusnatého a tím pomáhá na lepší erekci. Kotvičník zemní má významný diuretický účinek.

Jak užívat kotvičník?

I v tomto případě méně může znamenat více. Doporučenou dávkou je 1 g denně. Během studie na snížení hladiny krevního cukru se dávkovalo 1 000 mg denně, u výzkumu zaměřeném na zvýšení libida to pak byly dávky 250 – 1 500 mg denně. Pokud na vás jeden gram denně dostatečně neúčinkuje, bylo by dobré se optat svého lékaře. Následkem bývá slabá erekce, příčina může být fyzického či psychického rázu. Více o problémech s erekcí zde. Podle odborníků je tak doporučená dávka až 700 – 1 400 mg kotvičníku zemního denně.

Formy kotvičníku zemního

Kotvičník zemní je možné užívat ve formě extrakt, tablet, celé bylinky, prášku či čaje. My si myslíme, že pokud chcete dosáhnout nejlepšího výsledku, nedívejte se na druh přípravku, ale na jeho obsah. Jako nejúčinnější totiž byl zjištěn komplex ze všech částí této rostlin. Důležité je, aby obsažené množství účinné látky bylo alespoň 150 mg.

Účinnou dávku 200 mg kotvičníku zemního najdete například v přípravku Ultrex One, který si můžete volně koupit na internetu. Jedná se o certifikovaný a prověřený produkt, který může mít pozitivní vliv na vaše libido a chuť na sex. V doplňku stravy Ultrex One na podporu erekce najdete kromě extraktu z kotvičníku zemního také aminokyseliny lysin, arginin a citrulin. Dále zde najdete výtažek z macy peruánské a sibiřského ženšenu. Důležitý je také zinek, který má mimo jiného pozitivní vliv na prostatu. To vše v kombinaci příznivě ovlivňují pevnou a kvalitní erekci, zlepšení výkonu a výdrže v sexu, udržení optimální hladiny testosteronu, nabuzení libida a sexuální touhy.

Kupte Ultrex One a otestujte přímo na sobě sílu přírody!